Zgłoszenie
Gwarancyjny Fundusz Kapitałowy

FINO Polska to spółka, która powstała z myślą o Klientach ceniących bezpieczeństwo, czas i profesjonalizm. To instytucja finansowa stworzona przez zespół prawników, analityków i ekspertów z branży finansowej i ubepiczeniowej.

Każdy Klient jest inny, więc profesjonalna obsługa wymaga dopasowania niestandardowego rozwiązania. To własnie dzięki temu nasi klienci są szczególnie zadowoleni

Więcej o Firmie

FINO Polska Fund


Zabezpieczamy się na nieruchomościach komercyjnych i mieszkalnych a także nietypowych. Finansujemy akwizycję, restrukturyzację oraz bieżącą działalność przedsiębiorców. Cel finansowania jest dowolny.

W naszej pracy dążymy do dopasowania oferty do potrzeb każdego kontrahenta. Poruszamy się w ramach wytycznych mających kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa i efektywności przeprowadzanych transakcji:

* kwota pożyczki od 20 000 pln do 1 000 000 pln
* okres finansowania od 6 do 12 miesięcy
* wcześniejsza spłata bez dodatkowych opłat
* spłata kapitału: jednorazowo na koniec okresu finansowania
* zaangażowania w projekt nie może przekraczać 60% wartości zabezpieczenia

Więcej o ofercie

Nie jest dla nas przeszkodą negatywna ocena kredytowa, niekorzystny zapis w BIK czy zadłużenie w ZUS lub Urzędzie Skarbowym.
Uproszczone zasady, szybkość podejmowania decyzji i bezpieczeństwo, sprawiają, że nasza oferta jest skrojona właśnie dla Państwa.


Bezpiczeństwo

Wszystkie umowy weryfikowane są przez prawników i notariuszy. Stawiamy na komfort klientów.

Szybkie wsparcie

Szanujemy Nasz czas i Naszych Klientów, tak wiec decyzje podejmujemy do 48h.

Wysoki kapitał

Finansujemy inwestycje do 1 000 000 pln bez dodatkowych zabezpieczeń i historii kredytowej.

Niskie oprocentowanie

Żeby móc konkurować na rynku, musimy oferować najlepsze warunki współpracy.

Zabezpiczenia

Gwarantujemy bezpieczeństwo i jasne warunki współpracy poparte referencjami naszych klientów.

Elastyczne warunki

Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i podgotowujemy ofertę pod jego potrzeby.pożyczki pod zastaw warszawa, pożyczki pod zastaw nieruchomości, pożyczki prywatne, pożyczka na spłatę komornika, pomoc finansowa dla zadłużonychKontak z naszą firmą


Warto nam zaufać. Wystarczy złożenie wniosku on-line lub wizyta w naszej siedzibie. Zostanie dopasowana specjalnie do Państwa potrzeb. Pamiętamy o możliwościach naszych Klientów i nie ukrywamy żadnych opłat. Decyzję otzyasz nawet w 48 godzin+48 (22) 448 73 73

+48 (22) 448 73 73

Zgłoszenie


Zdecydowany? A może jeszcze się wahasz? Pamiętaj – nie pobieramy żadnych opłat za rozpatrzenie wstępnego wniosku! Już teraz wyślij do nas swoje zapytanie, a my w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą. Gwarantujemy, że nasz doradca przygotuje dla Ciebie najlepszą ofertę pożyczki hipotecznej. Bezpieczeństwo i poufność zawsze dostajesz gratis!


Wyślij zgłoszenie skonatkujemy się z Tobą